Trainer GTA Vice City

Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trainer GTA Vice City
08-20-2011, 11:45 AM (This post was last modified: 08-20-2011 01:23 PM by Admin.)
Post: #1
Trainer GTA Vice City
Pentru cei in cautarea unui trainer pentru GTA Vice City m-am gandit sa fac referire la urmatorul.

Acest trainer la GTA Vice City este unul din cele mai bune trainere la GTA Vice City din cate am probat si permite folosirea lui si de cei care nu sunt experti in calculatoare.

Unde se pune trainerul la GTA Vice City?

Trainerul la GTA Vice City este foarte usor de folosit fiind foarte usor de instalat el doar copiandu-se in folderul in care aveti jocul, de ex: D:\Jocuri\GTA Vice City\

Trainerul pentru GTA Vice City contine peste 50 de optiuni fiind unul din cele mai dezvoltate, el mai include teleportator, te poti teleporta in GTA Vice City cu el, Editor de garaje, un mica facilitate cu care putem pune masini in garaj precum si multe alte moduri de a trisa foarte diverse.

Download trainer GTA Vice City:


Attached File(s)
.zip  Trainer GTA VC (Vice City).zip (Size: 222.38 KB / Downloads: 24)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Anunt important
Daca ti-a fost de folos articolul de mai sus te rugam sa ne sustii in semn de apreciere.
Ar insemna foarte mult pentru noi daca ai apasa oricare din butoanele de recomandare de mai jos (in special pe cel de facebook) sau chiar pe mai multe.
Faptul ca suntem apreciati ne motiveaza sa facem o treaba mai buna si implicit sa oferim mai mult, ajuta comunitatea sa creasca.

Post Reply 


Messages In This Thread
Trainer GTA Vice City - Admin - 08-20-2011 11:45 AM



User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Siteuri partenere in limba Romana:

Joaca sah online, Coduri GTA, GTA Romania, Asistenta iT, Coduri Counter Strike, Coduri CS,