Salvari GTA 3 terminat

Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salvari GTA 3 terminat
08-19-2011, 02:40 AM (This post was last modified: 08-19-2011 02:42 AM by Admin.)
Post: #1
Salvari GTA 3 terminat
Pentru fanii GTA 3, m-am gandit sa pun salvari GTA 3 cu jocul terminat aceste salvari pentru GTA 3 ofera foarte multe beneficii in joc deoarece contin masini rare in garaj si toate misiunile terminate.

Tot ce trebuie sa faci sa te folosesti de aceste salvari la GTA 3 este sa le instalezi urmarind simpli pasi de mai jos.

Unde se pun salvarile la GTA 3 ?

In primul rand salvarile la GTA 3 le gasesti mai jos pe pagina de unde le poti descarca.

Dupa descarcare si dezarhivare trebuie sa pui salvarile la GTA 3 in My Documents\GTA 3 User Files.

Sper ca aceste salvari la GTA 3 sa iti fie de folos.

Download Salvari GTA 3:


Attached File(s)
.zip  Salvari GTA 3 Terminat.zip (Size: 83.51 KB / Downloads: 55)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Anunt important
Daca ti-a fost de folos articolul de mai sus te rugam sa ne sustii in semn de apreciere.
Ar insemna foarte mult pentru noi daca ai apasa oricare din butoanele de recomandare de mai jos (in special pe cel de facebook) sau chiar pe mai multe.
Faptul ca suntem apreciati ne motiveaza sa facem o treaba mai buna si implicit sa oferim mai mult, ajuta comunitatea sa creasca.

Post Reply 


Messages In This Thread
Salvari GTA 3 terminat - Admin - 08-19-2011 02:40 AM
RE: Salvari GTA 3 terminat - Diablo - 02-08-2012, 02:57 AM



User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Siteuri partenere in limba Romana:

Joaca sah online, Coduri GTA, GTA Romania, Asistenta iT, Coduri Counter Strike, Coduri CS,